Aterima - praca w Polsce i za granicą

PRACA WE FRANCJI
Na terenie Francji współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami. Naszym pracownikom oferujemy dobrze płatne, bezpieczne i stałe kontrakty. Prowadzimy rekrutację pracowników o różnych kwalifikacjach do branży budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej i rolnictwie. Posiadamy również oferty dla osób nieznających języka francuskiego.

PRACA W POLSCE
Na zlecenie naszych Klientów prowadzimy wiele ciekawych projektów rekrutacyjnych. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób uczących się i studentów chcących dorobić do kieszonkowego pracując dorywczo. Mamy również oferty dla opiekunek osób starszych zainteresowanych pracą w systemie opieki domowej.

PRACA W NIEMCZECH
Przez ostatnie 7 lat wraz z zespołem wyjątkowych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie delegowania pracowników do Niemiec, w tym głównie opiekunek osób starszych i pielęgniarek. Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi agentami. Wraz z otwarciem rynku niemieckiego nasza oferta wzbogaciła się o nowe zawody.

Aterima - więcej informacji

Znajdziesz je na naszej stronie internetowej: www.aterima.pl

Aktualne oferty pracy