Capgemini

  jest jedną z największych na świecie firm świadczących usługi z zakresu: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Sukces naszej działalności tkwi w partnerskim podejściu zarówno do klientów, jak i do pracowników. Jesteśmy harmonijnym zespołem ponad 115 tys. specjalistów z 40 krajów. W Polsce zatrudniamy ponad 4 600 osób.
Różnorodność jest naszą siłą. Działamy w międzynarodowym środowisku, a nasi pracownicy to absolwenci różnych kierunków, w tym: ekonomicznych, finansowych, lingwistycznych, inżynierskich oraz informatycznych. Wiedząc, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie, oferujemy swoim pracownikom szeroki zakres szkoleń oraz wsparcie w ich dodatkowych działaniach zmierzających do podnoszenia kompetencji poprzez dofinansowywanie nauki języków obcych, studiów podyplomowych, doktoranckich, MBA oraz szkoleń specjalistycznych. Nasi pracownicy mają możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych pracując dla naszych klientów w Polsce i za granicą.

Tym, co nas wyróżnia, jest szczególny sposób współpracy z klientem określany mianem Collaborative Business Experience, czyli współdziałanie w biznesie.

Dołącz do jednego z naszych zespołów:

Business Process Outsourcing - BPO jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych działających na terenie Polski, świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, obsługi klienta, zakupów, logistyki oraz marketingu. W biurach BPO w Krakowie, Katowicach i Opolu zatrudnionych jest obecnie ponad 2400 pracowników.

Infrastructure Outsourcing Solutions - Centrum IOS, należące do światowej sieci Rightshore ®, obsługuje zewnętrznych klientów w zakresie usług zdalnego wsparcia technicznego oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą informatyczną klientów, zatrudniając obecnie prawie 1600 osób w centrach zlokalizowanych w Krakowie i Katowicach. Nasi pracownicy wspierają ponad 40 klientów z całego świata, komunikując się z nimi w 20 językach.

Software Solutions Center - SSC specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów, którymi są m.in. BMW, Daimler, Schenker i PZU. Uczestniczymy we wszystkich fazach tworzenia systemów począwszy od specyfikacji przez projektowanie, aż do implementacji i wdrożenia. Wrocławski oddział to już ponad 400 inżynierów oprogramowania, architektów systemów oraz doradców z zakresu IT.

Najnowsze oferty pracy od Capgemini