InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.


Jeśli szukasz pracy w kraju...

Na zlecenie naszych Klientów w kraju prowadzimy projekty rekrutacyjne na wiele różnych stanowisk pracy. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób o niższych kwalifikacjach zawodowych. W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy osobom uczącym się i studentom ciekawą pracę dorywczą, pozwalającą na swobodny wybór dni i godzin pracy. Szczegółów szukaj w naszych aktualnych ofertach.


Jeśli szukasz pracy za Granicą...

W krajach Unii Europejskiej współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami, oferując dobrze płatne i bezpieczne oferty dla osób o różnych kwalifikacjach zawodowych. Jako jedna z największych i najbardziej doświadczonych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie w Niemczech, prowadzimy stałą rekrutację pielęgniarek i opiekunek osób starszych. Mamy również oferty dla osób nie znających języków obcych. Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski. Na terenie Francji mamy pracę w branży budowlanej i hotelarskiej. Szczegółów szukaj w naszych aktualnych ofertach.


Można nam zaufać...

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, największej polskiej organizacji zrzeszającej agencje pracy i doradztwa personalnego. Członkostwo w SAZ wiąże się z przyjęciem Kodeksu Etycznego, który gwarantuje kandydatom oraz pracownikom uczciwą i rzetelną obsługę.


PRAWDOPODOBNIE MAMY DLA CIEBIE PRACĘ...

Poszukujesz stałej pracy w kraju lub za granicą? A może jesteś studentem i chcesz dorobić do kieszonkowego? Sprawdź nasze aktualne oferty. Znajdziesz je w serwisie infoPraca oraz na stronie www.interkadra.pl.

Najnowsze oferty pracy od Interkadra