Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają kandydatom i klientom na całym świecie osiągać cele i zwiększać swoją konkurencyjność.

Manpower Polska posiada 39 agencji w 28 miastach w całym kraju. Firma od ponad dziesięciu lat dostarcza tysiącom klientów w Polsce pełen wachlarz rozwiązań HR, oferując zarówno jednorazowe rekrutacje jak również wsparcie w opracowaniu i realizacji strategii personalnej. Usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

W Erze Człowieka potencjał ludzki staje się siłą napędową wzrostu gospodarczego a talent wyznacznikiem konkurencyjności firm. Dzięki silnej i zaufanej marce, Manpower w Polsce skutecznie przyciąga kandydatów, co gwarantuje klientom szybki dostęp do pracowników jakich potrzebują.

Manpower w Polsce umożliwia owocną współpracę pomiędzy organizacjami i talentami. Firma podnosi konkurencyjność swoich klientów i zwiększa potencjał kandydatów tworząc innowacyjne, efektywne rozwiązania, dzięki którym mogą oni osiągnąć więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Marka należy do ManpowerGroup. Więcej informacji: www.manpower.pl.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup Solutions, Manpower, Experis oraz Right Management. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.


Najnowsze oferty pracy od Manpower