Randstad

Kształtuj swoją karierę z Randstad

Randstad Polska jest liderem na rynku usług HR w Polsce. Jako agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego oferujemy możliwość zatrudnienia w wielu międzynarodowych i polskich firmach. Działalność na polskim rynku prowadzimy od 1994 roku, dzięki czemu możemy pochwalić się doświadczeniem i wiedzą oraz doskonałym rozeznaniem na lokalnych rynkach pracy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kandydatów i naszych Klientów staramy się, jak najlepiej dopasować naszą ofertę do ich potrzeb. Dlatego też nasza firma posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne:

  Randstad
 • rekrutacje do pracy stałej i tymczasowej z takich obszarów, jak: produkcja, sprzedaż, administracja, obsługa klienta, hotele i restauracje, prawo i sektor publiczny, logistyka, zarządzanie, marketing
  Randstad Finance
 • rekrutacje specjalistów i kadry menedżerskiej dla wiodących przedsiębiorstw z obszaru finansów (Finance & Accounting, Banking & Finance Services, SSC/BPO, Interim Management)
  Randstad Technologies
 • rekrutacje specjalistów i kadry menedżerskiej dla wiodących przedsiębiorstw z obszaru informatyki (IT Support & Infrastructure, Software Development, Business Consulting, Project Management, IT Contracting)
  Randstad Engineering
 • rekrutacje specjalistów i kadry menedżerskiej dla wiodących przedsiębiorstw z obszaru produkcji i łańcucha dostaw (Manufacturing, Supply Chain, Construction & Energy, Interim Management)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.randstad.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Najnowsze oferty pracy od Randstad