Tenneco

Gliwickie Tenneco dziś i jutro…

Amerykańska korporacja Tenneco zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją różnorodnych produktów: systemów kontroli trakcji (amortyzatory) - Monroe®, Clevite® Elastomers, Fric Rot oraz systemów kontroli emisji spalin (układy wydechowe) - Walker®, Gillet i Fonos.

Tenneco ma swoje przedstawicielstwa także w Polsce. 14 listopada 2001 roku Tenneco oficjalnie otworzyło zakład produkcji amortyzatorów w Gliwicach - Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. Nasza fabryka już w 2005 roku osiągnęła zdolność wyprodukowania 6 milionów sztuk amortyzatorów rocznie. Gliwickie amortyzatory trafiają do tak znanych i renomowanych odbiorców, jak Renault, Ford, Suzuki, Mazda, GM, Dacia i Volvo.

więcej

Kariera w Tenneco

W zakładzie produkcyjnym w gliwickim Tenneco pracują wysokiej klasy specjaliści techniczni – inżynierowie procesu, automatycy, konstruktorzy, a kadra inżynierska, zatrudniona w Centrum Badawczo – Rozwojowym (Eastern Europe Engineering Center) jest znana i ceniona w całej korporacji ze względu na liczne projekty realizowane w najbardziej zaawansowanych technologiach. Około 300 osób zatrudnionych jest na stanowiskach produkcyjnych przy obróbce skrawaniem, spawaniu, szlifowaniu, malowaniu, chromowaniu, malowaniu amortyzatorów, a także w magazynie, utrzymaniu ruchu oraz w dziale jakości.

więcej
Tenneco
Najnowsze oferty pracy od Tenneco